1. pl
  2. en
  3. da

Wygarniacze dla branży meblarskiej i budownictwa mieszkaniowego.

POWRÓT

WYGARNIACZE TROCIN RUNARSSON

Po raz kolejny przystąpiliśmy do realizacji projektu dla przemysłu meblarskiego. Tym razem współpracowaliśmy z firmą, która wytwarza płyty meblowe, blaty kuchenne i okleiny. Jest to jedna z największych firm na rynku niemieckim i druga na rynku polskim, zajmując ok. 39% branż meblarskiej. Coraz większą część swoich produktów przeznacza jednak dla rynku budownictwa mieszkaniowego.

 

Mieliśmy okazję przedstawić ofertę Runarsson obejmującą wygarniacze trocin montowane wraz z silosami. Wygarniacze typu RFU używane są do wygarniania suchych i drobnoziarnistych odpadów drzewnych gromadzonych w silosach z płaskim dnem, przeznaczonych do spalania w kotłach energetycznych lub do dalszej przeróbki, na przykład na pellet. Wraz z dodatkowymi zabezpieczeniami przed cofaniem się płomieni są idealnym urządzeniem do zasilania kotłów. Pracując w silosie z płaskim dnem pozwalają na uzyskanie pewności zasilania kotła i optymalnej objętość silosu przy minimalizacji wysokości zabudowy.

 

Klient skorzystał z kompleksowego rozwiązania oferowanego przez naszą firmę. Projekt wykonało nasze biuro konstruktorskie, zaś realizacją zajął się zakład produkcyjny Runarsson Polska.

Stronę stworzono w kreatorze www WebWave

RUNARSSON  © 2016

UL. I. BOERNERA 6

27- 400 OSTROWIEC  ŚWIĘTOKRZYSKI

CZYTAJ WIĘCEJ