1. pl
  2. en
  3. da
Runarsson i zielona energia.

Sielankowe, stare miasto Ærøskøbing od lat jest liderem promującym gospodarkę zieloną energią. To sprawia, że ​​w Runarsson jesteśmy bardzo dumni z tego, że wybrali nas, jako dostawcę nowego filtra workowego do kotłowni spalającej słomę.

 

Stary filtr zardzewiał z powodu problemu z kondensacją wody, a naszym zadaniem było zastąpienie go filtrem, który lepiej wytrzyma trudne warunki pracy.

Zanim zaczęliśmy projekt  i produkcję, udaliśmy się do Ærøskøbing, aby rozebrać  stary filtr. Chcieliśmy ponownie użyć  wszystkich części, które po regeneracji nadawałyby się do ponownego montażu. Oznaczało to, że moglibyśmy zaoferować klientowi lepszą cenę. Było to też zgodne z wizją recyklingu Runarsson i uczynienia świata bardziej ekologicznym.

 

Gotowy filtr musiał udać się w podróż promem z Svendborg do Ærø, zanim można go było podnieść i zainstalować przez dach kotłowni.

 

Nowy filtr posiada podgrzewanie wodne, aż do górnej części filtra, wynika to z trybu pracy kotła, który jest zatrzymywany wiele razy w czasie sezonu grzewczego, co zwiększa ryzyko kondensacji, jeżeli filtr zostanie schłodzony.

 

Korpus filtra jest wykonany z odpornej na zużycie stali Corten, a rury w systemie czyszczenia są nierdzewne. Wszystko to przyczynia się do wydłużenia okresu użytkowania urządzenia.

 

Gratulujemy   Ærøskøbing  nowego i ulepszonego filtra workowego!

 

25 września 2018

BLOG

co nowego u nas ?

POWRÓT

Stronę stworzono w kreatorze www WebWave

RUNARSSON  © 2016

UL. I. BOERNERA 6

27- 400 OSTROWIEC  ŚWIĘTOKRZYSKI

CZYTAJ WIĘCEJ