1. pl
  2. en
  3. da
Runarsson i technologie modułowe 
-rozbudowa szpitala w Łodzi.

Po raz kolejny nasze biuro konstruktorskie wzięło udział w projekcie mającym na celu rozbudowę szpitala. Po udanej realizacji przebudowy kliniki w Niemczech, podjęliśmy się nowego zadania. Tym razem rozpoczęliśmy pracę nad modernizacją Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi‎.

 

Przewidywany termin zakończenia prac konstrukcyjnych to jedyne pięć tygodni. Jest to możliwe, dzięki zastosowaniu technologii modułowej. Montaż trzykondygnacyjnego skrzydła zamknie się w tydzień. Powstanie centralna sterylizatornia, oddziału intensywnej opieki medycznej, a także cztery nowoczesne sale operacyjne.

 

Zastosowanie modułów to nie tylko oszczędność czasu. Dzięki nim zminimalizowany został hałas i kurz towarzyszący każdej budowie. Dzięki temu szpital może pracować normalnie, a pacjenci nie odczuwają dyskomfortu związanego z rozbudową budynku.

 

Nowe skrzydło szpitala zostanie wykończone i wyposażone w specjalistyczny sprzęt. Przewidywany termin realizacji projektu to styczeń 2019 r. Wartość całej inwestycji wraz z wyposażeniem zintegrowanym wynosi 45 milionów złotych. Wyposażenie wolnostojące to kolejne 9 mln złotych.

 

Inwestorem jest Samorząd Województwa Łódzkiego. Kompleksowym wykonaniem budynku w technologii modułowej zajęła się firma Climatic, z którą współpracujemy od dłuższego czasu.

 

Zdjęcia i materiał pochodzą z serwisu informacyjnego województwa łódzkiego

Zdjęcia autorstwa pana Piotra Jacha – Express Ilustrowany

http://www.expressilustrowany.pl/aktualnosci/a/rozbudowa-szpitala-im-pirogowa-dzieki-zastosowaniu-nowoczesnej-technologii-budowlanej-nowe-skrzydlo-stanie-w-tydzien,13281883/

 

 

25 września 2018

BLOG

co nowego u nas ?

POWRÓT

Stronę stworzono w kreatorze www WebWave

RUNARSSON  © 2016

UL. I. BOERNERA 6

27- 400 OSTROWIEC  ŚWIĘTOKRZYSKI

CZYTAJ WIĘCEJ