1. pl
  2. en
  3. da
Runarsson i Targi Drema 2018

Jak co roku wzięliśmy udział w Międzynarodowych Targach Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego – DREMA 2018.

 

Nasza oferta produktów bezpośrednio związana jest z przemysłem drzewnym i meblarskim. Wspominaliśmy już o wygarniaczach trocin do zabudowy w silosach z dnem płaskim i stożkowym, których ofertę, możecie znaleźć na naszej stronie internetowej www.runarsson.pl.

 

Wkomponowuje się ona idealnie w zakres tematyki targów Drema, na których prezentowana jest oferta w zakresie maszyn i narzędzi dla sektora drzewnego i meblarskiego. Obejmuje ona szeroką gamę rozwiązań oraz zaawansowanych technologii, interesującą nie tylko dla przedstawicieli tych branż, ale także dla osób związanych z leśnictwem, biomasą oraz dla producentów i dystrybutorów chemii do drewna i dla przemysłu meblarskiego.

 

O prestiżu targów, w których Zespół Runarsson wziął udział, świadczy chociażby fakt, że jest to jedyne w Polsce i jedno z kilkunastu na świecie branżowych wydarzeń popieranych przez Europejską Federację Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS.

25 września 2018

BLOG

co nowego u nas ?

POWRÓT

Stronę stworzono w kreatorze www WebWave

RUNARSSON  © 2016

UL. I. BOERNERA 6

27- 400 OSTROWIEC  ŚWIĘTOKRZYSKI

CZYTAJ WIĘCEJ