1. pl
  2. en
  3. da
Runarson i Targi Drema 2017

To był dla nas długi i ciężki tydzień.

W planach mieliśmy wyjazd do Danii. Czekali na nas nowi klienci, którym  po długich, owocnych i rzeczowych rozmowach  spodobały się nasze rozwiązania. udało nam się pozyskać nowych kontrahentów. O tym opowiemy Wam później.

 

W powrotnej drodze czekało nas sporo zadań, a wśród nich pobyt na Targach Drema 2017.

 

Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyło  się największe w Europie Środkowo-Wschodniej międzynarodowe spotkanie przedstawicieli branży obróbki drewna. To właśnie w Poznaniu, sercu Wielkopolski spotkali się liderzy, producenci maszyn, znawcy nowinek technologicznych, pasjonaci innowacji i przedsiębiorcy, dla których istotne są optymalizacja, nowe możliwości rozwoju, jak również pozyskanie dalszych rynków zbytu. Warto obserwować zatem takie wydarzenia i starać się być w samym centrum wydarzeń.

 

Dla nas jest to interesująca  gałąź przemysłu, bo z niej wywodzi się wielu naszych klientów. DREMA 2017 obfitowała  w inteligentne rozwiązania, na uczestników targów czekało sporo technologicznych ciekawostek.  Udało nam się również spotkać starych znajomych.

 

Dla naszego Dyrektora handlowego Andrzeja Ligenzy i Dyrektora technicznego Damiana Stoli to był ciekawy i pracowity okres. Zdradzili nam jednak, że mimo tego bawili się dobrze,  czyżby to był wyjazd integracyjny ? :)

 

25 września 2018

BLOG

co nowego u nas ?

POWRÓT

Stronę stworzono w kreatorze www WebWave

RUNARSSON  © 2016

UL. I. BOERNERA 6

27- 400 OSTROWIEC  ŚWIĘTOKRZYSKI

CZYTAJ WIĘCEJ